Niceboy® SOUNDmaster - reproduktor

Niceboy® SOUNDmaster - reproduktor

0x

Niceboy SOUNDmaster je výkonný Bluetooth reproduktor, se kterým budete mít svou oblíbenou hudbu vždy po ruce, ať už se vydáte za jakýmkoli dobrodružstvím. Voděodolné a prachotěsné krytí IP67 totiž zvládne jakékoli prostředí, aniž by to jakkoli ubralo na kvalitě zvuku reproduktorů o celkové síle 15W. Bezdrátově lze Niceboy SOUNDmaster propojit s chytrým mobilním telefonem, tabletem či jiným Bluetooth zařízením.
Výstupní výkon 15W produkuje stereofonní zvuk vysoké kvality, který také umocňuje technologie Powerful Bass. Vhod přijdou i funkce NFC, SIRI nebo S-Voice OS Android. S vestavěným mikrofonem můžete Niceboy SOUNDmaster využít i pro handsfree telefonní hovory, měnit jejich hlasitost atd. Při výletech mimo civilizaci uvítáte u Niceboy SOUNDmaster i šikovnou funkci automatického prosvícení vrchních tlačítek při manipulaci.
Díky zabudované Li-ion baterii s kapacitou 4400 mAh vydrží Niceboy SOUNDmaster v provozu až 10 hodin. A pro velkou kapacitu baterie můžete Niceboy SOUNDmaster využít dokonce jako powerbanku a dobíjet si svá další zařízení.
Pokud nemáte zrovna Bluetooth, nezoufejte. Pomocný AUX IN port vám umožní připojení i dalších zařízení (např. přehrávače MP3 atd.), případně reproduktor má slot pro microSD karty, ze kterých můžete svou oblíbenou hudbu pouštět.

Značka:
Naše cena:
2 490
Dostupnost:
skladem
  • Při objednávce do 13:00 bude zboží odesláno ještě dnes. Po 13:00 bude zboží odesláno následující pracovní den.
  • Zboží je možné vyzvednout v kamenné prodejně v den objednávky po obdržení emailu či sms.
  • Zboží je možné zakoupit v kamenné prodejně.
Hlídat

Niceboy® SOUNDmaster - reproduktor

Součástí každého balení Niceboy SOUNDmaster:

  • Bluetooth (bezdrátový) reproduktor Niceboy SOUNDmaster
  • Návod k obsluze
  • Nabíjecí USB kabel
  • Audio kabel AUX (3,5mm)