Niceboy® SOUNDgo - Modrý - reproduktor

Niceboy® SOUNDgo - Modrý - reproduktor

0x

Hudba do kapsy bez omezení jakýmkoli kabelem, to je bezdrátový Bluetooth reproduktor Niceboy SOUNDgo. Díky snadné obsluze a elegantnímu designu se stane vaším nepostradatelným společníkem po celý den, pro každou příležitost. Svými kompaktními rozměry je určen k celodennímu nošení - pohodlně se vejde do dlaně a zařízení si kroužkem na klíč připojíte kamkoli budete chtít. Máte tak jistotu, že hudební zážitek bude v každou chvíli na dosah ruky.
O jedinečný zvukový zážitek s Niceboy SOUNDgo se postará reproduktor o výkonu 5W. Kvalita zvuku u SOUNDgo vás u tak malého zařízení opravdu příjemně překvapí. Díky zabudované Li-ion baterii s kapacitou 600 mAh vydrží Niceboy SOUNDgo v provozu až 4 hodiny při maximální hlasitosti. A při hlasitosti poloviční dosáhne výdrže dokonce přes 6 hodin.
Pomocí Bluetooth 2.1 lze Niceboy SOUNDgo bezdrátově propojit s chytrým mobilním telefonem, tabletem či jiným Bluetooth zařízením. S Niceboy SOUNDgo tak můžete poslouchat hudbu, sledovat video nebo hrát třeba i hry. Pomocí zařízení můžete dokonce přijímat hovory, měnit jejich hlasitost a tak dále. Je jednoduše neuvěřitelné, kolik funkcí se vejde do tak malého zařízení.
A pokud nebude zrovna po ruce Bluetooth, nezoufejte. Pomocný port vám umožní připojení i dalších zařízení (např. přehrávače MP3 atd.). Případně reproduktor má slot pro microSD karty, ze kterých můžete zvukové záznamy pouštět.

 

Varianty:
Niceboy® SOUNDgo - Černý - reproduktor
Značka:
Naše cena:
590
Dostupnost:
skladem
  • Při objednávce do 13:00 bude zboží odesláno ještě dnes. Po 13:00 bude zboží odesláno následující pracovní den.
  • Zboží je možné vyzvednout v kamenné prodejně v den objednávky po obdržení emailu či sms.
  • Zboží je možné zakoupit v kamenné prodejně.
Hlídat

Niceboy® SOUNDgo - Modrý - reproduktor

Součástí každého balení Niceboy SOUNDgo

  • Bluetooth reproduktor Niceboy SOUNDgo
  • USB kabel
  • Manuál v českém jazyce