Niceboy® SOUNDtube - reproduktor

Niceboy® SOUNDtube - reproduktor

0x

Niceboy SOUNDtube je přenosný Bluetooth reproduktor, který vám umožní mít svou hudební kulisu, ať už jste kdekoli. Reproduktory o síle 10 W vás kvalitou zvuku doslova ohromí. S elegantním designem Niceboy SOUNDtube krásně zapadne do prostředí a díky Li-ion baterii s kapacitou 2200 mAh vydrží až 7-9 hodin přehrávání. A zvýšená odolnost vůči prachu i vodě z něj navíc dělá ideálního společníka i na cesty a výlety.
Přenosný Bluetooth reproduktor Niceboy SOUNDtube nabízí kromě funkce přehrávání hudby i funkci disku a FM rádia, a to vše se skvělou kvalitou zvuku. S vestavěným mikrofonem můžete Niceboy SOUNDtube využít i pro handsfree telefonní hovory.
Bezdrátový reproduktor Niceboy SOUNDtube propojíte pomocí Bluetooth 4.0 s jakýmkoli zařízením, které tuto funkci podporuje, ať už jde o chytrý telefon, tablet atd. Niceboy SOUNDtube umožňuje bezdrátový poslech hudby prostřednictvím Bluetooth až do vzdálenosti 10 metrů.
A pokud nebude zrovna po ruce Bluetooth, nezoufejte. Pomocný port vám umožní připojení i dalších zařízení (např. přehrávače MP3 atd.). Případně reproduktor má slot pro microSD karty, ze kterých můžete zvukové záznamy pouštět.

Značka:
Naše cena:
1 190
Dostupnost:
skladem
  • Při objednávce do 13:00 bude zboží odesláno ještě dnes. Po 13:00 bude zboží odesláno následující pracovní den.
  • Zboží je možné vyzvednout v kamenné prodejně v den objednávky po obdržení emailu či sms.
  • Zboží je možné zakoupit v kamenné prodejně.
Hlídat

Niceboy® SOUNDtube - reproduktor

Součástí každého balení Niceboy SOUNDtube:

  • Bezdrátový reproduktor (Bluetooth) Niceboy SOUNDtube
  • USB kabel
  • Návod k obsluze