Niceboy® HIVE 2 touch - sluchátka

Niceboy® HIVE 2 touch - sluchátka

0x

Pohodlí, dotykové ovládání, kvalitní zvuk a žádné omezení dráty, to jsou bezdrátová Bluetooth sluchátka Niceboy HIVE 2 touch. S bezdrátovými Bluetooth sluchátky Niceboy HIVE 2 touch tak budete moci poslouchat svoji hudbu, ať už jste kdekoli. Sluchátka Niceboy HIVE 2 touch jsou nejen vyrobena z příjemných materiálů v moderním a elegantním designu, ale hlavně nabízí dokonalý zvukový zážitek.
Spolehlivé spojení zajistí
Bluetooth 4.1, a to až do vzdálenosti 10 metrů. Svá sluchátka můžete připojit jedním dotykem pomocí technologie NFC k jakémukoli zařízení, které tyto technologie podporuje. Na jedno nabití vydrží přehrávat vaši hudbu až 18 hodin. Zabudovaný mikrofon dále umožní pohodlné handsfree vyřizování telefonních hovorů. Velkou devízou bezdrátových Bluetooth sluchátek Niceboy HIVE 2 touch je ovládání pouhým dotykem, se kterým se stanou sluchátka Niceboy HIVE 2 touch příjemným společníkem po celý den.
Sluchátka padnou jakýmkoli uším, délku si můžete přizpůsobit sobě na míru nastavením čelenky. Pohodlné náušníky dokonale sednou na uši, netlačí a jsou velmi příjemné na dotek. Zároveň zajišťují dokonalou izolaci, tak se můžete plně oddávat nerušenému poslechu vaší oblíbené hudby.

Značka:
Naše cena:
1 990
Dostupnost:
skladem
  • Při objednávce do 13:00 bude zboží odesláno ještě dnes. Po 13:00 bude zboží odesláno následující pracovní den.
  • Zboží je možné vyzvednout v kamenné prodejně v den objednávky po obdržení emailu či sms.
  • Zboží je možné zakoupit v kamenné prodejně.
Hlídat

Niceboy® HIVE 2 touch - sluchátka

Součástí každého balení Niceboy HIVE 2 touch

  • Bezdrátová Bluetooth sluchátka Niceboy HIVE 2 touch
  • USB nabíjecí kabel
  • Audio kabel
  • Návod v českém jazyce